جنینم رو در حدود 40روزگی سقط کردم
 حلول ماه حزیران و حجامت / توجه ویژه رهبر به احیاء طب سنتیطب سنتی,طب اسلامی,طب ایرانی,طب مکمل,طب سوزنی,گیاهان دارویی,طبیب خراسان,طب,مشاوره طب سنتیابلاغ حکم نماینده موسسه حجامت ایران در استان خراسان شمالیطب سنتی,طب اسلامی,طب ایرانی,طب مکمل,طب سوزنی,گیاهان دارویی,طبیب خراسان,طب,مشاوره طب سنتیپیام تبریک به مناسبت روز پدرطب سنتی,طب اسلامی,طب ایرانی,طب مکمل,طب سوزنی,گیاهان دارویی,طبیب خراسان,طب,مشاوره طب سنتیاولین گردهمایی فعالان طب سنتی اسلامی در خراسان شمالیطب سنتی,طب اسلامی,طب ایرانی,طب مکمل,طب سوزنی,گیاهان دارویی,طبیب خراسان,طب,مشاوره طب سنتیکتاب معرفی طب سنتی اسلامی ایرانطب سنتی,طب اسلامی,طب ایرانی,طب مکمل,طب سوزنی,گیاهان دارویی,طبیب خراسان,طب,مشاوره طب سنتی
 
 
طب سنتی,طب مکمل,گیاهان دارویی,مشاوره طب سنتی,طبیب خراسان
 
به طبيب خراسان
اولين سامانه جامع اطلاع رساني مكاتب طبی كل نگر ايران خوش آمديد .


 
طب سنتی,طب مکمل,گیاهان دارویی,مشاوره طب سنتی,طبیب خراسان
- کاربر گرامی ؛ برای پیدا کردن مطلب مورد نظر خود از لینک جست و جو بالای سایت استفاده نمائید .
- در صورت مواجه شدن با مشكل فقط از لينك ارتباط با ما استفاده كرده و به مديريت سايت اطلاع دهيد .
- منتظر پيشنهادات و انتقادات سازنده شما هستيم .
آخرين بروزرساني:
تعداد مطالب سايت: 4663 | تعداد فايل هاي موجود براي دانلود: 21 | تعداد اعضاء: 608 | جديدترين عضو: Noushin | تعداد نظرات: 158 تعداد افراد آنلاين: 7
لينك به طبيب خراسان

طب مکمل و جایگزین

حفظ تندرستی در فصل بهار

مشاوره طب سنتی

اخبار طب سنتی ایران » مزاج شناسی »
طب سنتی,طب مکمل,گیاهان دارویی,مشاوره طب سنتی,طبیب خراسان
 

به پایگاه اطلاع رسانی طبيب خراسان | اولين سامانه جامع اطلاع رساني مكاتب طبی كل نگر ايران خوش آمدید.

دسته بندي موضوعات
جدیدترین مشاوره های طب سنتیبه محض خوردن غذاهایی که طبع سرد دارند هنوز غذا هضم نشده شقیقه هایم درد میگیرد

جدیدترین مشاوره های طب سنتیآیا نشانه عفونت هست؟

جدیدترین مشاوره های طب سنتیجرا پروستات بزرگ میشود و طب سنتی چه توصیه برای درمان این بیماری دارد

جدیدترین مشاوره های طب سنتیبرای درمان التهاب روده از چه داروی گیاهی می توان استفاده کرد

جدیدترین مشاوره های طب سنتیدختر 19 ساله مجرد هستم که پایین تنم دچار سلولیت شده

جدیدترین مشاوره های طب سنتیبرای اینکه دارای رحم و دستگاه تناسلی سالمی باشم و کیست و عفونت نداشته باشم چه دارویی را پیشنهاد میکنید .

جدیدترین مشاوره های طب سنتیجهت رفع مشكل كولیت روده چه درمان گیاهی مناسب میباشد؟

جدیدترین مشاوره های طب سنتیبدنم کهیر میزنه

جدیدترین مشاوره های طب سنتیمصرف خاكشیر برای رفع حالت تهوع عصبی

جدیدترین مشاوره های طب سنتیآیا تغذیه خاص یا کاری هست که باعث بشه موهای زاید کم بشه یا کمتر رشد کنه؟

جدیدترین مشاوره های طب سنتیدختر دو ساله دارم که دوست دارم موهایش را بگذارم بلند شود

جدیدترین مشاوره های طب سنتیمن به راحتی لاغر و به سختی چاق می شوم

جدیدترین مشاوره های طب سنتیآیا مصرف گیاه پنج انگشت موجب تیره شدن پوست میشود؟

جدیدترین مشاوره های طب سنتیآیا با قرار دادن لباس در معرض نور خورشید ضرعفونی میشود؟

جدیدترین مشاوره های طب سنتیجنینم رو در حدود 40روزگی سقط کردم

جدیدترین مشاوره های طب سنتیاز عینك طبی با شماره 3.5- و 3.5- استفاده می كنم

جدیدترین مشاوره های طب سنتیحدود 2 سال است که دچار ابریزش بینی هستم

جدیدترین مشاوره های طب سنتیحدود دو هفته هست که ریزش موی شدیدی دارم


مشاور :
دکتر هاشمی
تاريخ مشاوره : سه شنبه 12/6/1392
تاريخ پاسخ : جمعه 29/6/1392
تحصيلات : ليسانس
سن : 27
گروه : طب سنتی اسلامی
سوال : به نام خدابا سلاممن در تاریخ 29/03/92 یعنی بیش از دوماه پیش جنینم رو در حدود 40روزگی سقط کردم{اولین تجربه بارداری ام بود}،صبح همانروز لک بینی ام شروع شد و عصر که سونو رفتم نوشته بودن که "ساک حاملگی دیده شد اما تصویری از فتال پل یا کیسه زرده در ساک حاملگی دیده نشدو..." و همان شب هم سقط شد یعنی در مطب دکتر که بودم یک لخته بزرگ ازمن جدا شد و در سونوی بعدی گفتند سقط شده وبه من دو قرص تقویتی دادند و... بهرحال من مجدد سونو رفتم و گفتند هنوز مقداری مانده "دوکانون اکوژن به ابعاد 4 و 5 م م" و گفتند یه هفته دیگر بیا اگر دفع نشد باید کورتاژ شوی، من همان موقع به یکی از همکاران طب سنتی شما مراجعه کردم و ایشان گفتند عسل+سیاهدانه بخور و مرتب سونو انجام بده تا کاملا دفع شود و استفاده از هواچوبه{سه مرتبه پس از پاکی بصورت نشستن در مخلوط هواچوبه و آب} و عروس پشت پرده{مدت 40روز} و حجامت و بادکش تخمدان و...را تجویز کردندالبته من متاسفانه همه را کامل انجام ندادم اما چون پریود شدم و خیلی هم شدید بود و مجدد هم با نظم درستی برای بار دوم بعد از سقطم پریود شدم دیگر نگرانی نداشتم تا اینکه چند روز پیش مجدد برای چکاب مراجعه کردم و در سونوی من آمده است " رحم با دیامتر سرویکو فوندال 80 م م و قدامی خلفی 35 م م و عرضی 57م م با دیامتر عرضی جزئی افزایش یافته دیده شد.پوزیشن رحم لتروورته به چپ بود،دیامتر آندومتر برابر با 13 م م،ضخیمتر از حد طبیعی دیده شد مختصر اثر فشاری از قدام بر آندومتر درنمای ترانسورس دیده شد که احتمال رحم arcuate را نمی توان رد کرد. در ناحیه تحتانی و همچنین در سمت چپ آندومتر تصویر دوعدد کانون اکوژن به ابعاد 5 و 7 م م مشاهده شد که سونوگرافی ترانس واژینال جهت بررسی بیشتر این کانونها و افتراق رزیدو حاملگی از پولیپ یا کلسیفیکاسیون آندومتر توصیه می شود.تخمدانها دارای ابعاد و اکوی نسجی طبیعی دیده شدند.مایع آزاد در حد کم در کاویته لگن دیده شد"حالا من بسیار نگران هستم که آیا مورد من خطرناک است و آیا رحم arcuate مورد خطرناکی است یا خیر؛ و بین مراجعه به پزشک طب سنتی و پزشک متخصص زنان مردد هستم چون از کورتاژ شدن و مشکلات پس از آن واهمه دارم و به شدت از اینکه دوباره باردار نشوم می ترسم، یک راهنمایی دیگر هم می خواستم و آن اینکه سونوی واژینال را بهتر است چه وقتی انجام دهم تا نتیجه دقیق تری داشته باشد{معمولا پریودم 10 روز طول می کشد؛البته 4روزآخر فقط لک بینی بسیار کم است} در ضمن درصورت امکان بفرمایید بهتر است چه میزان صبرکنم برای اقدام مجدد برای باردای؟؟ مزاجم هم سرد وتر است" ببخشید که متنم طولانی شد بی صبرانه منتظر جواب شما هستم و از خداوند برای شما آرزوی توفیق می کنم.
پاسخ : با سلام. سونوگرافی بهتر است روز سوم قاعدگی انجام شود. رحم قوسی (Arcuate) یک تغییر شکل آناتومیک است. در 5 درصد زنان وجود دارد. ممکن است باعث سقط شود اما یکبار سقط را نمی توان به آن نسبت داد. اگر داخل رحم دیواره وجود داشته باشد با جراحی قابل اصلاح است در اینصورت درمان دارویی ندارد.
    
Short Link for this news : http://tabib-khorasan.ir/news4648.html
 نسخه مناسب برای چاپ

[-] كليات مباحث