دانشکده طب سنتی
 حلول ماه حزیران و حجامت / توجه ویژه رهبر به احیاء طب سنتیطب سنتی,طب اسلامی,طب ایرانی,طب مکمل,طب سوزنی,گیاهان دارویی,طبیب خراسان,طب,مشاوره طب سنتیابلاغ حکم نماینده موسسه حجامت ایران در استان خراسان شمالیطب سنتی,طب اسلامی,طب ایرانی,طب مکمل,طب سوزنی,گیاهان دارویی,طبیب خراسان,طب,مشاوره طب سنتیپیام تبریک به مناسبت روز پدرطب سنتی,طب اسلامی,طب ایرانی,طب مکمل,طب سوزنی,گیاهان دارویی,طبیب خراسان,طب,مشاوره طب سنتیاولین گردهمایی فعالان طب سنتی اسلامی در خراسان شمالیطب سنتی,طب اسلامی,طب ایرانی,طب مکمل,طب سوزنی,گیاهان دارویی,طبیب خراسان,طب,مشاوره طب سنتیکتاب معرفی طب سنتی اسلامی ایرانطب سنتی,طب اسلامی,طب ایرانی,طب مکمل,طب سوزنی,گیاهان دارویی,طبیب خراسان,طب,مشاوره طب سنتی
 
 
طب سنتی,طب مکمل,گیاهان دارویی,مشاوره طب سنتی,طبیب خراسان
 
به طبيب خراسان
اولين سامانه جامع اطلاع رساني مكاتب طبی كل نگر ايران خوش آمديد .


 
طب سنتی,طب مکمل,گیاهان دارویی,مشاوره طب سنتی,طبیب خراسان
- کاربر گرامی ؛ برای پیدا کردن مطلب مورد نظر خود از لینک جست و جو بالای سایت استفاده نمائید .
- در صورت مواجه شدن با مشكل فقط از لينك ارتباط با ما استفاده كرده و به مديريت سايت اطلاع دهيد .
- منتظر پيشنهادات و انتقادات سازنده شما هستيم .
آخرين بروزرساني:
تعداد مطالب سايت: 4663 | تعداد فايل هاي موجود براي دانلود: 21 | تعداد اعضاء: 607 | جديدترين عضو: islamicdialogs | تعداد نظرات: 158 تعداد افراد آنلاين: 14
لينك به طبيب خراسان

طب مکمل و جایگزین

حفظ تندرستی در فصل بهار

مشاوره طب سنتی

اخبار طب سنتی ایران » مزاج شناسی »
طب سنتی,طب مکمل,گیاهان دارویی,مشاوره طب سنتی,طبیب خراسان
 

به پایگاه اطلاع رسانی طبيب خراسان | اولين سامانه جامع اطلاع رساني مكاتب طبی كل نگر ايران خوش آمدید.

دسته بندي موضوعات
جدیدترین مشاوره های طب سنتیبه محض خوردن غذاهایی که طبع سرد دارند هنوز غذا هضم نشده شقیقه هایم درد میگیرد

جدیدترین مشاوره های طب سنتیآیا نشانه عفونت هست؟

جدیدترین مشاوره های طب سنتیجرا پروستات بزرگ میشود و طب سنتی چه توصیه برای درمان این بیماری دارد

جدیدترین مشاوره های طب سنتیبرای درمان التهاب روده از چه داروی گیاهی می توان استفاده کرد

جدیدترین مشاوره های طب سنتیدختر 19 ساله مجرد هستم که پایین تنم دچار سلولیت شده

جدیدترین مشاوره های طب سنتیبرای اینکه دارای رحم و دستگاه تناسلی سالمی باشم و کیست و عفونت نداشته باشم چه دارویی را پیشنهاد میکنید .

جدیدترین مشاوره های طب سنتیجهت رفع مشكل كولیت روده چه درمان گیاهی مناسب میباشد؟

جدیدترین مشاوره های طب سنتیبدنم کهیر میزنه

جدیدترین مشاوره های طب سنتیمصرف خاكشیر برای رفع حالت تهوع عصبی

جدیدترین مشاوره های طب سنتیآیا تغذیه خاص یا کاری هست که باعث بشه موهای زاید کم بشه یا کمتر رشد کنه؟

جدیدترین مشاوره های طب سنتیدختر دو ساله دارم که دوست دارم موهایش را بگذارم بلند شود

جدیدترین مشاوره های طب سنتیمن به راحتی لاغر و به سختی چاق می شوم

جدیدترین مشاوره های طب سنتیآیا مصرف گیاه پنج انگشت موجب تیره شدن پوست میشود؟

جدیدترین مشاوره های طب سنتیآیا با قرار دادن لباس در معرض نور خورشید ضرعفونی میشود؟

جدیدترین مشاوره های طب سنتیجنینم رو در حدود 40روزگی سقط کردم

جدیدترین مشاوره های طب سنتیاز عینك طبی با شماره 3.5- و 3.5- استفاده می كنم

جدیدترین مشاوره های طب سنتیحدود 2 سال است که دچار ابریزش بینی هستم

جدیدترین مشاوره های طب سنتیحدود دو هفته هست که ریزش موی شدیدی دارم


 

بازدید دکتر جزایری از دانشکده طب سنتی

دکتر جزایری مدیرمنطقه مدیترانه سازمان جهانی بهداشت وهیأت همراه ایشان، طی جلسه ای با دکتر شمس اردکانی ریاست دانشکده طب سنتی ومسؤولان و کارشناسان این دانشکده دیدار و گفتگو داشتند

به گزارش روابط عمومی دانشکده طب سنتی صبح روز چهارشنبه 23 شهریورماه دکتر جزایری مدیرمنطقه مدیترانه سازمان جهانی بهداشت وهیأت همراه ایشان، طی جلسه ای که در ساختمان بهشت دانشکده طب سنتی برگزار گردید، با دکتر شمس اردکانی ریاست دانشکده طب سنتی ومسؤولان و کارشناسان این دانشکده دیدار و گفتگو داشتند و از درمانگاه این ساختمان بازدید کردند.


دکتر شمس اردکانی در این جلسه با بیان تاریخچه ای از تشکیل دانشکده طب سنتی و معرفی این دانشکده، به بخشی از فعالیت های علمی، پژوهشی و درمانی آن اشاره کردند. ایشان یکی از مهم ترین اقدامات این دانشکده را، راه اندازی کلینیک های طب سنتی و ارائه خدمات به بیماران دانستند.

دکتر جزایری ضمن ابراز رضایت و خرسندی درمورد پیشرفت طب سنتی در ایران و تأسیس دانشکده طب سنتی، توضیحات مختصری از تجربیات سایر کشورها نظیر چین و کویت درخصوص طب سنتی ارائه کردند و نیز متذکر شدند که استفاده از این تجربیات به منظور بهبود طب سنتی در ایران بسیار مفید است. ایشان همچنین برخی از مفاهیم و روشهای تشخیصی و درمانی طب سنتی را مورد بررسی قرار دادند.

مدیر منطقه مدیترانه سازمان جهانی بهداشت استانداردسازی داروهای سنتی را از اقدامات لازم و ضروری درجهت اعتلای طب سنتی دانستند.

از مهم ترین مباحث مطرح شده در این دیدار پیشنهاد دکتر جزایری مبنی بر ایجاد یک شبکه از کشورهای منطقه درجهت همکاری و هماهنگی میان کشورهای فعال در زمینه طب سنتی بود.

دکتر شمس اردکانی پس از این دیدار حضور دکتر جزایری در دانشکده طب سنتی را نشان از توجه سازمان جهانی بهداشت به مقوله طب سنتی دانستند. ایشان وجود طب سنتی و تأسیس دانشکده طب سنتی در ایران را انقلابی نورانی در عرصه سلامت دانستند که در این راستا ضمن احیاء مفاخر و شاخصه های بی نظیر فرهنگ اسلامی و ایرانی، درجهت ارتقاء سلامت جامعه نیز گام بزرگی بوده است.

ریاست دانشکده طب سنتی با اشاره به حمایت مدبرانه و مقتدرانه دانشگاه علوم پزشکی تهران از طب سنتی، تأکید این دانشگاه را به رعایت تمام استانداردهای علمی در تشخیص و درمان یادآور شدند.

دکتر شمس اردکانی ایجاد شبکه طب سنتی از کشورهای تحت پوشش EMRO را به منظور تبادل اطلاعات و تجربیات، تبادل منابع مکتوب و درصورت نیاز تبادل استاد و دانشجو اقدام بسیار مهم و مفیدی دانستند و اظهار امیدواری کردند که این شبکه اوایل سال آینده به میزبانی ایران تشکیل شود.

در پایان این جلسه دکتر جزایری و همراهان ایشان از قسمت های مختلف درمانگاه طب سنتی بهشت نظیر داروخانه، اتاق معاینه، کلاس درس، و بخش ماساژدرمانی بازدید کردند و در این دیدار با تعدادی از بیماران مراجعه کننده به درمانگاه نیز صحبت کردند.    
Short Link for this news : http://tabib-khorasan.ir/news3825.html
 نسخه مناسب برای چاپ

[-] كليات مباحث